Alpina Geen 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Ocean Meisjes, 22inch. Kleur: Hazy Lavender Matt. Uitgerust met achter een remnaaf en een V-brake voor, inclusief mandje, aluminium frame. Kleurnummer: YS 7795 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Geen |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Hazy Lavender Matt |
| Maat: | 34 cm |
| Wielmaat: | 22" |
| Verlichting (voor): | IKZI Dobbel |
| Verlichting (achter): | IKZI 1440123L |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 28528 |
| Garantie: | 12 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij U en A Fietsen verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | 12:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |