Carqon Cruise E2 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
CAR.CRUISE ENV NERO 1X545Wh BES3
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Carqon |
| Model: | Cruise E2 |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Nero |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Remmen (achter): | SCHIJFREM Schijfrem met hydraulische bediening & Dorado HD-E730 - 4 Piston Onbekend |
| Remmen (voor): | Dorado HD-E730 - 4 Piston Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 65 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 34290 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij U en A Fietsen verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | 12:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |