Cortina E-Common Integrated Family met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische Unisex-fiets Common Family Integrated in framemaat 57cm, kleur: Moss Green Gloss. Uitgerust met achter een traploze Enviolo Urban naaf, hydraulische schijfremmen voor en achter, Bosch ActiveLine Plus Smart systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Opvallende details: aluminium frame, in frame geïntegreerde accu en MIK-HD in de achterdrager en in de voordrager met het MIK-systeem. Vergeet niet om op samenstellen te drukken en de bijbehorende adapter, accu en lader ook te selecteren.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Common Integrated Family |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line Plus Smart Systeem |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Uni |
| Kleur: | Moss Green Gloss |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Extra stabiele dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Spanninga kopl Axendo 40 plus E-bike |
| Verlichting (achter): | Spanninga Pling powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal Orbis |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 34271 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij U en A Fietsen verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | 12:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |