Batavus Fonk E-go® Plus 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
FONK E-GO PLUS DN7 SMOK.BLACK-MAT 53 NO BATT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Fonk E-go® Plus |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Nexus 7 |
| Kleur: | Smokingzwart Mat |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | ROLLERBRAKE Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Remmen (voor): | ROLLERBRAKE Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Modeljaar: | 2021 |
| Art. nummer: | 24600 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij U en A Fietsen verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | 12:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |