Cortina E-U4 Transport 7 versnellingen met Velgrem (caliper) met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Deze Cortina E-U4 Transport is uitgerust met het extra krachtige Active Line Plus-systeem van Bosch. Speciaal voor iedereen die wat meer power verwacht! Niet alleen perfect om de stad te ontdekken, maar ook ideaal voor de weekendtochtjes buiten de stad. Het robuuste karakter van deze middenmotor past perfect bij het robuuste design van deze e-bike.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-U4 Transport |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line plus middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Elegance Green Matt |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam powered by e-bike system 18 lux |
| Verlichting (achter): | Union 4370 powered by e-bike |
| Zadel: | Selle Royal Witch |
| Gewicht: | 25.2 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 26238 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij U en A Fietsen verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | 12:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Maandag: | 09:00-18:00 |
| Dinsdag: | 09:00-18:00 |
| Woensdag: | 09:00-18:00 |
| Donderdag: | 09:00-18:00 |
| Vrijdag: | 09:00-18:00 |
| Zaterdag: | 09:00-18:00 |
| Zondag: | Gesloten |